Семінар «Розлади настрою в практиці психолога: спектр, категорії, розуміння, втручання»

10 лютого у Зіґмунд Фройд Університет Україна пройшов семінар «Розлади настрою в практиці психолога: спектр, категорії, розуміння, втручання».

Лектор – Андрій Бондарчук, кандидат медичних наук, практикуючий психіатр, доцент кафедри психології Зіґмунд Фройд Університет Україна.

Більше 200 слухачів відвідали семінар, як очно, так і онлайн та отримали сертифікати ЗФУУ про підвищення кваліфікації по темі.

Слухачі семінару отримали комплексе уявлення про феномен розладів настрою, їх види, прояви та способи лікування.

Говорили про великий депресивний розлад, дистимію, перинатальну депресію, патологічну затяжну реакцію горя, передменструальний дисфоричний розлад, біполярні розлади тощо.

Усі присутні зазначили, що інформація, отримана безпосередньо від практикуючого лікаря-психіатра буде корисною для їх подальшої роботи.