Про університет

Завдання Зігмунд Фройд Університету Україна сформувати нову формацію психологів і психотерапевтів і зробити свій вклад у відбудову ментального здоров‘я української нації. Це буде перша династія психологів, які розпочнуть нову історію в галузі психології в Україні.

ЗФУУ не тільки навчатиме своїх студентів професійним навичкам, а й формуватиме сучасний світогляд, навчатиме аналізувати виклики сьогодення та складати бачення перспективного розвитку особистості, суспільства та держави.

Освітньо-навчальна програма ЗФУУ максимально наближена до програми головного партнера університету – Віденського SFU та відповідає програмам сучасних європейських вузів. Ректор Віденського SFU з гордістю носить звання почесного ректора ЗФУУ.

Формат навчання в ЗФУУ передбачає не лише класичні лекційні заняття і семінари, а також дискусійні групи, групові роботи, власний практичний досвід.

Викладачі університету – це міжнародна команда авторитетних науковців і практикуючих психотерапевтів України і Австрії.

Після закінчення ЗФУУ наші випускники будуть виходити повноцінними фахівцями, готовими до практики. На базі ЗФФУ формується науково-практична лабораторія, яка дозволить нашим студентам, окрім теоретичних знань, напрацьовувати практичні години в консультуванні, а також залучить наших студентів в науково-дослідну діяльність.

Навчання в ЗФУУ відбуватиметься двома мовами – українською і англійською, що дасть змогу нашим студентам в майбутньому захищати ступені Ph.D у Відні, брати участь в міжнародних наукових конференціях та користуватись іноземною науковою літературою в галузі психології та психотерапії, оскільки більшість наукових праць не перекладено українською мовою.

Програма навчання складена  у відповідності до міжнародних правил і норм, отже, у разі прийняття в Україні закону про ліцензування психотерапевтичної практики, освіта наших студентів відповідатиме всім вимогам.

Ми впевнені, що наші студенти отримають високоякісну освіту за спеціальністю, яка в найближчі десятиріччя буде найзатребуванішою серед інших.

По закінченню ЗФУУ випускники ВНЗ отримають диплом державного зразка. ЗФФУ має IV –й рівень акредитації ЗВО.