Наша місія

Людство живе в часи, коли життєві зміни наростають з небаченою швидкістю

Війна росії проти України створила поле надзвичайних навантажень на наше суспільство та змінило характер міжпоколінних, сімейних, дружніх та інших зв’язків. В той самий час люди стали, з одного боку вільніші, ніж у колишніх досить повільних культурах, а з іншого – більш ізольовані та одинокі. Змінилось і наше ставлення до світу – схоже, ми менш розуміємо його.

Місією університету є здійснення вагомого вкладу в ментальне здоров’я української нації, шляхом проведення досліджень, генерування та поширення нових ідей та знань, і головне –  підготовкою  фахівців з психології, психотерапії і психоаналізу нового покоління.

Головна мета розвитку університету – підготовка спеціалістів за європейськими стандартами, в якій ми спираємось та орієнтуємось на досвід нашого ключового партнера  –  Віденського SFU.

Наші студенти проходитимуть стажування та напрацьовуватимуть практичні навички роботи з клієнтами, як в рамках Зіґмунд Фройд Університету Україна, так і на стажуванні у Відні, що дасть їм змогу після закінчення нашого ВНЗ мати необхідний досвід для роботи.

Ми розуміємо, що ментальне здоров’я української нації – це надійний фундамент сильної держави. Підготовка гідних фахівців з психології в Зіґмунд Фройд Університеті Україна  –  це вагомий внесок  у відбудову України.