--> Психiчна травма. ПТСР пiд час вiйни - ЗІҐМУНД ФРОЙД УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНА

Оголошуємо про набір

Семінар розрахований на психологів, психотерапевтів різних модальностей, практиків і початківців з багаторічним досвідом, а також студентів та всіх бажаючих розвиватися та отримувати нові знання. Зіґмунд Фройд Університет Україна запрошує вас до участі у дводенному онлайн-семінарі «Психiчна травма та ПТСР під час війни»

Київ, 24-25 листопада 2023 року. Формат: online
Слухатимемо і говоритимемо про:

Психiчна травма та ПТСР під час війни

травми від А до Я,

діагностика,

види травм,

наслідки,

патерни та механізми травматичних розладів,

різні напрями професійної допомоги,

а також – ПТСР під час війни.


Тема онлайн-семінару «Психiчна травма та ПТСР під час війни».

Це вже другий семінар на тему «Психiчна травма та ПТСР під час війни», який проведе Макс Прітц, викладач SFU та ЗФУУ для українських колег.

Після закінчення навчання

Після закінчення навчання всі учасники отримають сертифікати Зіґмунд Фройд Університету Україна про проходження підвищення кваліфікації.

Тривалість 10 годин (0,3 кредиту ЄКТС)

Семінар проводить практикуючий психотерапевт та викладач SFU та ЗФУУ: Макс Прітц.

Також з нами буде працювати перекладач-синхроніст.

Програма семінару

Викладач

Максиміліан Прітц
Магістр Sigmund Freud University Vienna, психотерапевт, викладач SFU, лектор Зимової та Літньої Школи психотерапії

Програма семінару

Семінар пройде: 24-25 листопада 2023 року.

Лекції відбуваються англійською мовою з синхронним перекладом на українську мову.

24 листопада
16:00
Травма. Сучасні підходи до розуміння травми. Огляд основного діагностичного інструментарію та психотехнологій роботи з травмою.
18:00
Психотравма та сприченені нею розлади: класифікація, симптоми, стани, їхня взаємодія та особливості. Огляд механізмів та закономірностей посттравматичних розладів.
25 листопада
10:00-13:00
Психодіагностика та лікування посттравматичних розладів з акцентом на травмуванні внаслідок воєнних подій.  Особливості різних підходів психотерапії до роботи з травмою (КПТ та психодинамічна психотерапія). Розгляд як відомих, широко розповсюджених, так і мало відомих психотерапевтичних технологій, які мають свою специфіку і довели свою ефективність.
13:00-14:00
Перерва на обід
14:00-17:00
Перша психологічна допомога при травмі. Технології кризової інтервенції.
Ефективність і психологічна стійкість фахівця сфери ментального здоров’я: як залишатись в ресурсі і протистояти емоційному вигоранню

В результаті навчання ви:

  • прослухаєте унікальний авторський семінар від практикуючого психотерапевта, викладача SFU Vienna Макса Прітца;
  • дізнаєтесь про сучасні погляди щодо травми та асоційовані з нею симптоми та розлади;
  • отримаєте ефективні інструментарії роботи (техніки, методи, психотехнології) з різними категоріями постраждалих. Безпосередньо будуть представлені сучасні діагностичні шкали, протоколи з первинної психологічної допомоги, елементи кризової інтервенції та напрямки психореабілітації.
  • По закінченню, ви отримаєте одразу два сертифікати про проходження підвищення квалiфiкацiï по темi "Психiчна травма. ПТСР пiд час вiйни" - сертифікат Sigmund Freud University Vienna та сертифікат Зіґмунд Фройд Університет Україна.

Відгуки наших студентів

Ольга Єрошова
Сімейний психолог
Онлайн навчання по темі «Робота з психічною травмою та ПТСР під час війни». Це був мій перший досвід навчання в USFU. Мені дуже сподобалось. По-перше, ніякої води. Тільки чітка структурована, корисна інформація по актуальній темі. По-друге, неймовірний тандем Тренера та Перекладача. Тренер, своїм практичним досвідом надихає та задає високі стандарти, які ми далі запроваджуємо в Україні. Цінні кейси з досвіду європейського психоаналітика. Можливість задати свої питання та отримати відповідь від досвідченого спеціаліста. Рекомендую.
Читати далі Сховати
Ольга Трофімова
Полімодальний психотерапевт психоаналітичного напрямку
Навчальний семінар «Травма і ПТСР» від SFU це ідеально структурований і поданий матеріал. Лектор опрацював з групою всі аспекти походження травм, багатоступеневе переживання психікою травматичної події, розвиток птср, та посттравматичне зростання. Вся теоретична частина супроводжується великою кількістю прикладів, клінічних кейсів з дотриманням усіх етичних вимог. Навчальні семінари від USFU це найкраща інвестиція в професію. З великою вдячністю і готовністю вчитись у найкращих
Читати далі Сховати
Терезія Яценюк
Клінічний психолог, психоаналітик, груповий психотерапевт, сертифікований спеціаліст ЄКПП
Дорогі колеги, хотіла би з величезною вдячністю, поділитися враженнями від участі в семінарі «Психологічна травма. ПТСР під час війни». В теперішній складний для нашого народу і для нашої країни час, коли українці боряться  і намагаються витримувати випробування війни, задача фахівців психологів та психотерапевтів допомогти українцям зберегти душевне здоровʼя та залишитися  здатними до психологічного відновлення і повернутися до душевної рівноваги. Ця психологічна робота дуже відповідальна та непроста! Відвідавши семінар, матеріали якого викладав лектор SFU Максиміліан Прітц, я отримала нові знання та терапевтичні інструменти  та схеми щодо роботи з ПТСР та травмою, а також розуміння методів підтримки тих украінський жінок, які знаходяться у вимушеній еміграціі. Так сталося, що переважно вся моя нинішня діяльність стосується питань підтримки та збереження сімей, які вимушені знаходитись на відстані.   Чітко, професійно був наданий матеріал з безліччю прикладів, що дуже важливо! Була можливість ставити питання та отримувати відповіді. Величезна подяка пані Тетяні Писаренко і Максиміліану  Прітцу за можливість навчання і безумовно спілкування з колегами! Я отримала багато професійного та людського ресурсу, який такий необхідний в теперішній час! Допомагаючи  один одному, ми наближаємо нашу країну до перемоги!
Читати далі Сховати
Руслана Тимчук
Психоаналітик, психолог в області клінічної психології та терапевтичної медіацї за допомогою мистецтва
Велика вдячність за професійний курс, за можливість вийти за рамки стандартного бачення на ПТСР, що стало досить дотичним до актуальної ситуації в Україні. Підхід, запропонований Максом Прітцем надав можливість подивитися на посттравматичний розлад більш глибинно через оцінку ступеня важкості травмування та відповідного впливу на психіку людини, поведінкову діагностику через визначення на якому рівні опинилася людина після травматизації. В програмі курсу чітко сформульовано шляхи створення передумов для подолання основних стадій травми від заперечення до прийняття, коли не лише говорити про травму стає можливим, а і стає можливим говорити про прощення агресора, прийняття втрачених об’єктів, прощення себе, що є надважкою задачею. Також, як результат курсу – це розуміння ролі психоаналітика у формуванні та реконструкції механізмів захисту травмованого клієнта, повернення його до нормального життя. Дякую за структурованість матеріалу та якісну подачу.
Читати далі Сховати

Зворотній зв'язок

Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами зручним способом

    Україна
    Оберіть месенджер для зв'язку:
    Telegram
    Whatsapp
    Viber

    Поля, відмічені (*), обов'язкові для заповнення.