SFU Відень – наш головний партнер

Про SFU Відень.

Віденський Зіґмунд Фройд Університет (SFU) – вiдомий i найбільший університет Західної Європи.

Цей вищий навчальний заклад дає фундаментальні знання в галузі психології і психотерапії.

Університет заснований у 2005 році професором, доктором наук Альфредом Прітцем та групою його колег.

Альфред Прітц – психотеропевт зі світовим ім’ям та визнанням, Президент Всесвітнього конгресу психотерапії,автор численних підручників, книг та публікацій, ректор ЗФУ Відень.

В Університеті Зіґмунд Фройда створено

унікальні програми навчання психології та психоаналізу.  Вперше у світі, SFU поєднує три основних принципи навчання психотерапії: власний досвід, власна практика під супервізією і теорія.

Це є прикладом, який демонструє, що обов`язки університету не обмежуються викладанням теорії, це також і надання студентам широкого діапазону варіантів для особистого та професiйного розвитку.

В SFU практичні та теоретичні аспекти працюють пліч-о-пліч і унікальним чином доповнюють один одного. На базі навчального закладу створено психотерапевтичні та психологічні амбулаторні клініки для надання психологічних послуг людям.

За 15 років університет перетворився на потужну мережу навчальних закладів по всій Європі.

У 2006 році був відкритий перший закордонний філіал в Парижі. Потім відкрилися відділення в Любляні, Берліні, Мілані та Лінці.

В SFU  на сьогодні навчається 4000 студентів, отримуючи сучасну освіту та знання у галузі психології, психотерапії, юриспруденції та медицини. Викладають в університеті найкращі викладачі Австрії та світу.

Тісне співробітництво Альфреда Прітца з Україною почалось ще в 1991 році , коли він з віденськими психотерапевтами провів перше навчання групових психотерапевтів в Україні. З 2014 року Альфред Прітц приймав постійну участь у конференціях з українськими колегами, аби надати професійну та фахову допомогу. А з 2016 в Україні вже активно запрацювало Офіційне представництво SFU.

Всі ці роки до повномасштабного вторгнення агресора на нашу територію, ми працювали над підвищенням кваліфікації українських фахівців в галузі психології  та психотерапії.

Великою честю для нас, Офіційного представництва Зіґмунд Фройд Університету в Україні, в такі важкі для нашої держави часи, було прийняти пропозицію Альфреда Прітца, відкрити у колаборації з SFU новий навчальний заклад у Києві.

Зіґмунд Фройд Університет Україна ставить перед собою амбітні цілі – завдяки всесвітньо відомим викладачам Австрії та України сформувати нове висококваліфіковане покоління психологів у нашій країні, і тим самим підтримати ментальне здоров’я нашої нації.

Зіґмунд Фройд Університет Україна проходить зараз лiцензування МОН.