Оголошуємо про набір
Семінар буде корисним як фахівцям, які знаходяться на самому початку своєї карʼєри в галузі психології та психотерапії, так і досвідченим спеціалістам, які бажають перейти до легально оформленої приватної практики, а також спланувати вихід на пенсію.
Приватна психологічна практика: правові, фінансові, організаційні аспекти роботи
– що таке легальна приватна психологічна практика в Україні та як її оформити;
– які є міфи і та доведені дані про гроші в психологічній практиці;
– як і чому в приватній психологічній практиці має бути врахована вітальність фахівця;
– що слід врахувати при наданні волонтерської допомоги під час криз (як-от пандемія, війна);
– як подбати про безпеку клієнта та психолога, враховуючи етичні, юридичні і фінансові аспекти практики.
Пілотне наукове дослідження, виконане авторкою цього курсу в 2020 році, показало, що випускники психологічних ЗВО часто мають суперечливі уявлення про те, як побудована приватна психологічна та психотерапевтична практика. Якими є законні підстави цієї практики? Як переконатися, що практика буде прибутковою? Які поточні витрати, як правило, має психолог чи психотерапевт? Як розраховується вартість робочих годин? Як формувати угоди із клієнтом? Як бути із лікарняними відпустками та коли виходити на пенсію?
Після закінчення навчання
Після закінчення навчання всі учасники отримають сертифікати Зіґмунд Фройд Університету Україна про проходження підвищення кваліфікації.
Семінар проводить: Марʼяна Великодна – кандидатка психологічних наук, доцентка, сертифікована психологиня європейського реєстру EuroPsy Європейської федерації психологічних асоціацій, сертифікована психоаналітикиня Європейської конфедерації психоаналітичних психотерапій, модераторка Дивізіону «Психоаналітична психологія і психотерапія» Національної психологічної асоціації України, дослідниця, викладачка Зіґмунд Фройд Університету Україна, фізична особа-підприємиця з 2015 року.
Викладач
Програма семінару
Семінар пройде: 20 квітня 2024 року
Як регламентована психологічна практика в Україні.
Поточні закони, які регулюють діяльність пси-фахівців у різних галузях. Освітні вимоги, сертифікація та ліцензування фахівців: актуальний стан і перспективи. Етичні аспекти практики.
Особливості ФОП та ТОВ, КВЕДи для провадження приватної психологічної практики.
Історія та підходи до встановлення вартості консультацій/сеансів. Значення грошей у несвідомому та в тестуванні реальності. Прояви перенесення через грошові відносини. Вплив вартості консультацій на ефективність роботи. Питання зміни оплату під час тривалих психотерапевтичних стосунків. Благодійні (безкоштовні) сеанси та волонтерська робота.
Уявлення про вітальність психіки та дослідження власної вітальності. Організація розкладу та кошторису роботи з урахуванням підтримки власної вітальності. Витрати психолога на свій фах. Фінансові аспекти життєвого планування.
Облік доходів, сплата податків та фінансова звітність для ФОП і ТОВ. Зовнішньо-економічна діяльність. Робота з готівкою та безготівковими рахунками. Страхування відповідальності. Коли і як варто відкривати власний кабінет чи центр. Планування відпусток та виходу на пенсію. Оплата лікарняних.
В результаті навчання ви отримаєте:
- актуальні знання та практичні поради про оформлення своєї психологічної практики;
- низку інструментів для самоаналізу (запитальники і таблиці для самодіагностики, фінансові калькулятори для управління практикою);
- чітке розуміння того, як сформувати вартість послуг, як говорити з клієнтами про підвищення вартості, як організувати волонтерську психологічну допомогу;
- перелік законів та законопроєктів, якими слід керуватися у психологічній роботі;
- зразок договору публічної оферти на надання психологічних послуг;
- зразок договору на надання психологічних послуг організаціям;
- стратегії планування відпусток та щасливого виходу пенсію.
Зворотній зв'язок
Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами зручним способом