Кваліфікаційні вимоги:
- Студенти, які впродовж лютого-квітня прослухають усі наведені лекції та пройдуть підсумкове тестування не менш, ніж на 60 балів, отримають Сертифікат на 2 кредити ЄКТС (60 годин, з яких 40 годин аудиторної та 20 годин самостійної роботи).
- Студенти, які впродовж лютого-квітня прослухають усі наведені лекції та пройдуть підсумкове тестування не менш, ніж на 60 балів, а також упродовж травня нададуть чорновий варіант наукової статті, виконаної за однією із запропонованих методологій, отримають Свідоцтво про підвищення кваліфікації на 3 кредити ЄКТС (90 годин, з яких 40 годин аудиторної та 50 годин самостійної роботи).
Лютий: 12, 19, 26
Березень: 05, 12, 19, 26
Квітень: 02, 09, 16 Формат:
Опис:
Сучасна світова психологія має суворі й водночас прозорі вимоги до планування, проведення та опису наукових досліджень. Ці вимоги постійно оновлюються та вдосконалюються найкращими фахівцями світу. До широко відомих вимог валідності, надійності, репрезентативності станом на зараз додано низку нових важливих стандартів у проведенні досліджень. Зокрема, найбільш престижні наукові журнали світу вимагають від авторів слідувати цінностям відкритої науки та використовувати найкращі методологічні рішення, щоб результати дослідження могли стати опублікованими як такі, що викликають достатньо високий рівень довіри. Українським психологам-дослідникам теж варто бути в курсі найбільш актуальних дослідних дизайнів, відповідних методологічних чеклістів та методів аналізу даних.
Зіґмунд Фройд Університет Україна запрошує науковців-психологів та тих, хто лише планує ними стати, на курс підвищення кваліфікації, який сформує і поглибить ваше бачення наукових досліджень у галузі психології та змінить підхід до організації й опису наукових розвідок. Ви отримаєте ґрунтовні знання та навички роботи із низкою дослідних дизайнів: від теоретичних до емпіричних, від якісних до кількісних.
Наукова стаття з психології в журналі Q1: як провести, описати й опублікувати дослідження
Dr. Олександр Виноградов — кандидат психологічних наук, доцент, психолог-психодіагност, дослідник соціальної психології та психології особистості, фахівець із психометрики, член правління Українського психометричного товариства, автор і співавтор статей у журналах баз Scopus | WoS, включаючи Q1. Вивчав аналіз даних у Університеті Мюнхена (Німеччина), Університеті Умеа (Швеція) та в Університет Іллінойса (США).
Dr. Марʼяна Великодна — кандидатка психологічних наук, доцентка, сертифікована психологиня EuroPsy, сертифікована психоаналітична терапевтка, доцентка кафедри психології Зіґмунд Фройд Університету Україна, авторка і співавторка статей у журналах баз Scopus | WoS, включаючи Q1.
Dr. Єгор Буцикін — кандидат філософських наук, магістр психології, фахівець із якісних досліджень, зокрема — феноменологічних, доцент кафедри загальноосвітніх дисциплін Зіґмунд Фройд Університету Україна, автор і співавтор статей у журналах баз Scopus | WoS.
Prof. Олена Савченко — докторка психологічних наук, професорка, психологиня, голова Українського психометричного товариства, фахівчиня зі створення та адаптації психологічних питальників і тестів, професорка кафедри психології Зіґмунд Фройд Університету Україна, авторка і співавторка статей у журналах баз Scopus | WoS.
Викладачі
Зміст програми:
ВІДГУКИ ПРО НАШІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
Зворотній зв'язок
Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами зручним способом