--> Психотерапевтична робота з клієнтами, вимушено переміщеними закордон через війну - ЗІҐМУНД ФРОЙД УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНА

Психотерапевтична робота з клієнтами, вимушено переміщеними закордон через війну

Цей семінар буде корисним:
- Психоаналітичним фахівцям та кандидатам
- Психологам та психотерапевтам інших підходів, які працюють з дорослими та дітьми, що мають досвід міграції
- Фахівцям у сфері психічного здоров’я, зокрема лікарям, соціальним працівникам та освітянам, які взаємодіють з людьми, що пережили міграцію
- Викладачам психологічних дисциплін
- Студентам психологічних спеціальностей
- Батькам, хто мають досвід міграції
- Батькам, родичам, близьким людям, які підтримують тих, хто має досвід міграції
- Усім, хто цікавиться темою міграційного досвіду та психоаналітичного підходу в терапії

7 грудня 2024 р., субота, час 10:00-11:20, 11:30-12:50 Формат: онлайн

Про семінар:

З лютого 2022 року, внаслідок війни, понад 8 мільйонів українців були змушені залишити домівки й виїхати за кордон. Загалом українська діаспора налічує значно більше людей, і нинішні умови змушують як новоприбулих біженців, так і тих, хто вже довгий час проживає за кордоном, звертатися за допомогою до психотерапевтів.

Як міграція впливає на психіку? З психоаналітичної точки зору мігранти, незалежно від віку, проживають своєрідний «другий підлітковий вік», адже процес адаптації включає сепарацію від культури походження і формування нової мультикультурної ідентичності. Як відбувається цей перехід, і як можна допомогти мігрантам зберегти психічну рівновагу?

Ці теми детально розкриються на семінарі від австрійської психотерапевтки українського походження, яка за останні роки набула значного досвіду в роботі з українськими мігрантами та провела понад 70 психоосвітніх семінарів як спікерка й організаторка, зокрема для муніципалітету Відня з питань інтеграції та культурного розмаїття.

Учасники отримають унікальну можливість поглибити знання про психічні процеси, що відбуваються у людей, які пережили вимушену зміну культури й середовища, дізнаються про методи підтримки таких клієнтів у різних фазах адаптації та сепарації. Крім того, семінар надасть практичні інструменти для роботи з емоційними та культурними викликами, які мігранти можуть переживати, допомагаючи українським фахівцям впевненіше і глибше підтримувати клієнтів у цьому непростому процесі.


Участь у семінарі передбачає отримання сертифікату Зіґмунд Фройд Університет Україна (4 академічні години, 0,1 кредити ЄКТС).

Хто є ведучим семінару:

Наталія Терещенко — австрійська психотерапевтка, психологиня та докторантка Зіґмунд Фройд Університету у Відні, викладачка на курсі підвищення квалфікації у Зіґмунд Фройд Університеті Україна. Спеціалізується на роботі з мігрантами. Членкиня Європейської Асоціації Психотерапії (EAP) та Австрійської Асоціації психотерапевтів та психотерапевток (VÖPP), а також екс-секретарка головного офісу EAP (2016–2021). Отримала ступені магістра та бакалавра наукової психотерапії в Sigmund Freud University Vienna в методах психоаналізу, психоаналітичної психотерапії та психотерапії немовлят, дітей та підлітків. Є експерткою у медіа, зокрема на телеканалах ORF, OktoTV, радіо Ö1 та у виданнях Kronen Zeitung, The Gap, EU NEIGHBOURS, Süddeutsche Zeitung, Freie Presse. Має 12 років міжнародного досвіду проживання.

Викладач

Наталія Терещенко
Здобувачка PhD із психотерапії у Зіґмунд Фройд Університеті Відень

Розклад лекції:

10:00-11:20
11:30-12:50

Що отримають слухачі в результаті навчання

  • Ґрунтовні сучасні знання з психоаналітичних теорій про міграцію, транскультурність та їхній вплив на формування і розвиток особистості.
  • Глибоке розуміння психічних розладів, які часто зустрічаються серед мігрантів, та труднощів адаптації до нових культурних і соціальних умов, з особливим фокусом на українських мігрантів.
  • Огляд підходів транскультурної психотерапії, її важливість і специфічну роль у роботі з дорослими та дітьми із досвідом міграції.
  • Практичні знання щодо побудови терапевтичного процесу для роботи з дорослими та дітьми-мігрантами, включаючи адаптацію психоаналітичних методик до специфічних потреб різних вікових груп.
  • Огляд міжнародного досвіду (зокрема, австрійських та німецьких психотерапевтів) та прикладів ефективної міждисциплінарної співпраці з мігрантами.
  • Докладний розбір клінічних випадків із роботи з дорослими та дітьми-мігрантами з України, що дозволяє проаналізувати успішні підходи до вирішення психологічних проблем, пов’язаних із міграційним досвідом.
980 грн.
Оплатити

Відгуки наших студентів

Nataliia Felbaba
Це було прекрасно! Неймовірне задоволення! Передайте пану Андрію велике дякую за легкість і доступність. Дуже корисно освіжати знання навіть вже маючи пропедевтику психіатрії. Тому чекаю наступні блоки.
Читати далі Сховати
Diana Filatova
Дуже дякую за цікавий семінар, багато корисної інформації.
Читати далі Сховати
Molodova Lyubov
Дякую організаторам та спікеру за цікавий захід!
Читати далі Сховати
Bugriy Irina
Дуже дякую Вам за цікавий матеріал.
Читати далі Сховати
Ірина
Цікаво, пізнавально, доступною мовою. Надзвичайно харизматичний лектор. Дякую усім причетним за цей семінар.
Читати далі Сховати

Зворотній зв'язок

Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами зручним способом

    Україна
    Оберіть месенджер для зв'язку:
    Telegram
    Whatsapp
    Viber

    Поля, відмічені (*), обов'язкові для заповнення.