--> Наукова стаття з психології в журналі Q1: як провести, описати й опублікувати дослідження - ЗІҐМУНД ФРОЙД УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНА

Кваліфікаційні вимоги:

- Студенти, які впродовж лютого-квітня прослухають усі наведені лекції та пройдуть підсумкове тестування не менш, ніж на 60 балів, отримають Сертифікат на 2 кредити ЄКТС (60 годин, з яких 40 годин аудиторної та 20 годин самостійної роботи).
- Студенти, які впродовж лютого-квітня прослухають усі наведені лекції та пройдуть підсумкове тестування не менш, ніж на 60 балів, а також упродовж травня нададуть чорновий варіант наукової статті, виконаної за однією із запропонованих методологій, отримають Свідоцтво про підвищення кваліфікації на 3 кредити ЄКТС (90 годин, з яких 40 годин аудиторної та 50 годин самостійної роботи).

Дати:
Лютий: 12, 19, 26
Березень: 05, 12, 19, 26
Квітень: 02, 09, 16
Формат:

Опис:

Сучасна світова психологія має суворі й водночас прозорі вимоги до планування, проведення та опису наукових досліджень. Ці вимоги постійно оновлюються та вдосконалюються найкращими фахівцями світу. До широко відомих вимог валідності, надійності, репрезентативності станом на зараз додано низку нових важливих стандартів у проведенні досліджень. Зокрема, найбільш престижні наукові журнали світу вимагають від авторів слідувати цінностям відкритої науки та використовувати найкращі методологічні рішення, щоб результати дослідження могли стати опублікованими як такі, що викликають достатньо високий рівень довіри. Українським психологам-дослідникам теж варто бути в курсі найбільш актуальних дослідних дизайнів, відповідних методологічних чеклістів та методів аналізу даних.


Зіґмунд Фройд Університет Україна запрошує науковців-психологів та тих, хто лише планує ними стати, на курс підвищення кваліфікації, який сформує і поглибить ваше бачення наукових досліджень у галузі психології та змінить підхід до організації й опису наукових розвідок. Ви отримаєте ґрунтовні знання та навички роботи із низкою дослідних дизайнів: від теоретичних до емпіричних, від якісних до кількісних.

Наукова стаття з психології в журналі Q1: як провести, описати й опублікувати дослідження

Dr. Олександр Виноградов — кандидат психологічних наук, доцент, психолог-психодіагност, дослідник соціальної психології та психології особистості, фахівець із психометрики, член правління Українського психометричного товариства, автор і співавтор статей у журналах баз Scopus | WoS, включаючи Q1. Вивчав аналіз даних у Університеті Мюнхена (Німеччина), Університеті Умеа (Швеція) та в Університет Іллінойса (США).

Dr. Марʼяна Великодна — кандидатка психологічних наук, доцентка, сертифікована психологиня EuroPsy, сертифікована психоаналітична терапевтка, доцентка кафедри психології Зіґмунд Фройд Університету Україна, авторка і співавторка статей у журналах баз Scopus | WoS, включаючи Q1.

Dr. Єгор Буцикін — кандидат філософських наук, магістр психології, фахівець із якісних досліджень, зокрема — феноменологічних, доцент кафедри загальноосвітніх дисциплін Зіґмунд Фройд Університету Україна, автор і співавтор статей у журналах баз Scopus | WoS.

Prof. Олена Савченко — докторка психологічних наук, професорка, психологиня, голова Українського психометричного товариства, фахівчиня зі створення та адаптації психологічних питальників і тестів, професорка кафедри психології Зіґмунд Фройд Університету Україна, авторка і співавторка статей у журналах баз Scopus | WoS.

ОПЛАТИТИ

Викладачі

Мар’яна Великодна
Кандидатка психологічних наук, доцентка, сертифікована психологиня EuroPsy, сертифікована психоаналітична психотерапевтка, дослідниця психоаналізу, керівниця відділу психоаналітичної психотерапії Зіґмунд Фройд Університету Україна
Єгор Буцикін
Кандидат філософських наук, магістр психології, дослідник психоаналізу та перекладач психоаналітичних творів
Олександр Виноградов
Кандидат психологічних наук, доцент, психолог-психодіагност, дослідник соціальної психології та психології особистості, фахівець із психометрики, член правління Українського психометричного товариства, автор і співавтор статей у журналах баз Scopus | WoS, включаючи Q1
Олена Савченко
Докторка психологічних наук, професорка, психологиня, голова Українського психометричного товариства, фахівчиня зі створення та адаптації психологічних питальників і тестів, професорка кафедри психології Зіґмунд Фройд Університету Україна, авторка і співавторка статей у журналах баз Scopus | WoS

Зміст програми:

I. Вступні лекції
Dr. Олександр Виноградов (2 ак.)
Криза довіри в психології і шляхи її розвʼязання.
Dr. Марʼяна Великодна (2 ак.)
Наукова стаття із психології: загальні міжнародні вимоги
II. Статті на основі якісних досліджень
Dr. Марʼяна Великодна (4 ак.)
Теоретична стаття і систематичний огляд літератури
Dr. Марʼяна Великодна (4 ак.)
Стаття на базі аналізу випадків
Dr. Єгор Буцикін (4 ак.)
Метод ґрунтованої теорії: особливості виконання й опису
Dr. Єгор Буцикін (4 ак.)
Інтерпретативний феноменологічний аналіз як метод якісного дослідження
III. Статті на основі кількісних досліджень
Dr. Олександр Виноградов (4 ак.)
Підготовка психологічних даних для виконання обчислень
Dr. Олександр Виноградов (4 ак.)
Регресійний аналіз та методологічний чекліст TRIPOD у психологічних статтях
Dr. Олександр Виноградов (4 ак.)
Порівняння груп та когортні дослідження за методологічним чеклістом STROBE
Dr. Олександр Виноградов (4 ак.)
Рандомізовані контрольовані випробування у психологічних дослідженнях (методологічний чекліст CONSORT)
Prof. Олена Савченко (4 ак.)
Розробка психологічного питальника або тесту

ВІДГУКИ ПРО НАШІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Ольга Майфет
Практикуючий психолог
Колись я дуже мріяла отримати освіту в Зігмунд Фройд університеті психоаналізу в Відні. Що може бути краще , ніж вивчати психоаналіз в місті його засновника? Але мені здавалось , що досягнути цього неможливо. На радість , доля дала мені шанс познайомитись з моєю колегою , доктором психологічних наук , офіційним представником Зігмунд Фройд університету, засновником Українського університету Зігмунд Фройда, Тетяною Писаренко. Тетяна засновала сумісний з університетом проект навчання для українців , у вигляді Літніх та зимових шкіл психоаналізу. Я мала змогу приєднатись до цього навчання, яке дало мені можливість отримувати найцінніші знання у найкращих австрійських фахівців і значно підвищувати мій професійний рівень. Це було поєднання глибокого та структурного теоретичного матеріалу з багатьма кейсами та практичними роботами у групах. Дуже вдячна за таку можливість та вдосконалення моїх професійних знань!
Читати далі Сховати
Анастасія Красовська
Магістр психології, психоаналітично орієнтований психолог, сексолог і парний терапевт
Любі колеги-психологи та ті, хто тільки на шляху здобуття цієї чудової професії! Декілька років підряд я брала участь у Літніх та Зимових школах психотерапії у Відні, організованих спільно Sigmund Freud Universität (Австрія) та Зігмунд Фройд Університет Україна, і можу сказати, що це навчання - не тільки передові сучасні знання, кейси клінічних випадків і унікальний досвід викладачів, але й незабутня атмосфера поваги, підтримки і жаги до професійного самовдосконалення. Кожен професіонал знає, як важливо постійно розвиватися та отримувати найактуальнішу інформацію у своїй сфері. Та ще ціннішим у нашій професії є саме власний досвід: і той, яким щедро діляться викладачі SFU, і той який ми, колеги, отримаємо, коли розбираємо запропоновані кейси, ділимося один з одним гіпотезами і ставимо всі можливі запитання лекторам. «Дурних питань не буває», - говорить на початку кожної школи Максиміліан Прітц, і мене кожного разу вражає ця відкритість до пошуків і дослідження, яка просто життєво необхідна в нашій професії. Крім того, теми, які обираються на школи, неймовірно цікаві і відповідають викликам сьогодення, інформація по них часто взагалі відсутня у відкритих джерелах, а те, як вона структурована і доповнена випадками з практики викладачів - взагалі безцінно! Я щиро рекомендую Літні та Зимові школи психотерапії не лише психоаналітично орієнтованим психотерапевтам, але й колегам з інших модальностей. Адже у нас у всіх є спільна мета - високий рівень сучасної української психотерапевтичної науки і збереження і покращення психічного здоровʼя людей в таких складних життєвих реаліях.
Читати далі Сховати
Оксана Чала
Тема травми і ПТСР для мене не нова, знання отримувала з різних джерел, але завдяки саме цьому курсу я змогла структурувати і поглибити свої знання, побачити особливості психодинамічного підходу в роботі з травмою. Дуже цінно було почути від нашого викладача про практичний досвід у роботі з травмованими клієнтами.
Читати далі Сховати
Галазюк Ігор
Дуже дякую за змістовну інформацію та чітке розуміння послідовної роботи з людиною, яка зазнала ПТСР. Буду надіятись, що ми ще не раз зустрінемось та отримаємо ще більше корисної інформації та можливо і практики.
Читати далі Сховати
Маргарита Діденко
Більш якісної освіти в Україні, я ще не зустрічала. Курс підвищення кваліфікації з клінічної психології - вище будь яких очікувань. Склад викладачів, програма, користь- максимальні. Радію та пишаюся, що в Україні з'явився такий учбовий заклад.
Читати далі Сховати

Зворотній зв'язок

Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами зручним способом

    Україна
    Оберіть месенджер для зв'язку:
    Telegram
    Whatsapp
    Viber

    Поля, відмічені (*), обов'язкові для заповнення.