--> Сучасний аналіз даних у клінічній психології - ЗІҐМУНД ФРОЙД УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНА

Сучасний аналіз даних у клінічній психології

Ця лекція буде корисною:
- Психологам різних спеціалізацій, зокрема — клінічним;
- Здобувачам наукового ступеня із психології;
- Викладачам психологічних дисциплін;
- Студентам психологічних спеціальностей;
- Іншим фахівцям з психічного здоровʼя, залученим до наукових досліджень.

4 грудня, середа, час 18:00-19:20, 19:30-20:50 Формат: онлайн

Про семінар:

Зіґмунд Фройд Університет Україна запрошує психологів-практиків, студентів та науковців на дві вступні лекції, присвячені методології емпіричних досліджень у клінічній психології. У фокусі цих лекцій — передовий досвід західних дослідників у застосуванні статистичних методів для забезпечення наукової доказовості.

На лекціях будуть розглянуті п’ять ключових типів дослідницьких питань у клінічній психології та відповідні статистичні інструменти для їх вирішення. Особливу увагу буде приділено взаємозв’язку між теоретичною, вимірювальною та аналітичною моделями дослідження.

Ці лекції закладуть фундамент для розуміння західних емпіричних досліджень та проведення власних наукових розвідок за сучасними стандартами доказової психології.

Ви дізнаєтеся найновіші тренди в дослідженнях із клінічної психології від непересічного українського фахівця із аналізу даних з міжнародним досвідом.


Участь у семінарі передбачає отримання сертифікату Зіґмунд Фройд Університет Україна (4 академічні години, 0,1 кредити ЄКТС).

Хто є ведучим семінару:

Dr. Олександр Виноградов — кандидат психологічних наук, доцент, психолог-психодіагност, дослідник соціальної психології та психології особистості, фахівець із психометрики, член правління Українського психометричного товариства, автор і співавтор статей у журналах баз Scopus | WoS, включаючи Q1. Вивчав аналіз даних у Університеті Мюнхена (Німеччина), Університеті Умеа (Швеція) та в Університет Іллінойса (США).

ОПЛАТИТИ

Викладач

Олександр Виноградов
Кандидат психологічних наук, доцент, психолог-психодіагност, дослідник соціальної психології та психології особистості, фахівець із психометрики, член правління Українського психометричного товариства, автор і співавтор статей у журналах баз Scopus | WoS, включаючи Q1

Розклад лекції:

18:00-19:20
19:30-20:50

Що отримають слухачі в результаті навчання

  • Огляд сучасних інструментів для аналізу даних у клінічній психології;
  • Розуміння постановки дослідних питань у клінічній психології;
  • Розбір моделей проведення досліджень;
  • Приклади із власного досвіду проведення досліджень.
980 грн.
Оплатити

Відгуки наших студентів

Nataliia Felbaba
Це було прекрасно! Неймовірне задоволення! Передайте пану Андрію велике дякую за легкість і доступність. Дуже корисно освіжати знання навіть вже маючи пропедевтику психіатрії. Тому чекаю наступні блоки.
Читати далі Сховати
Diana Filatova
Дуже дякую за цікавий семінар, багато корисної інформації.
Читати далі Сховати
Molodova Lyubov
Дякую організаторам та спікеру за цікавий захід!
Читати далі Сховати
Bugriy Irina
Дуже дякую Вам за цікавий матеріал.
Читати далі Сховати
Ірина
Цікаво, пізнавально, доступною мовою. Надзвичайно харизматичний лектор. Дякую усім причетним за цей семінар.
Читати далі Сховати
Анастасія Красовська
Магістр психології, психоаналітично орієнтований психолог, сексолог і парний терапевт
Любі колеги-психологи та ті, хто тільки на шляху здобуття цієї чудової професії! Декілька років підряд я брала участь у Літніх та Зимових школах психотерапії у Відні, організованих спільно Sigmund Freud Universität (Австрія) та Зігмунд Фройд Університет Україна, і можу сказати, що це навчання - не тільки передові сучасні знання, кейси клінічних випадків і унікальний досвід викладачів, але й незабутня атмосфера поваги, підтримки і жаги до професійного самовдосконалення. Кожен професіонал знає, як важливо постійно розвиватися та отримувати найактуальнішу інформацію у своїй сфері. Та ще ціннішим у нашій професії є саме власний досвід: і той, яким щедро діляться викладачі SFU, і той який ми, колеги, отримаємо, коли розбираємо запропоновані кейси, ділимося один з одним гіпотезами і ставимо всі можливі запитання лекторам. «Дурних питань не буває», - говорить на початку кожної школи Максиміліан Прітц, і мене кожного разу вражає ця відкритість до пошуків і дослідження, яка просто життєво необхідна в нашій професії. Крім того, теми, які обираються на школи, неймовірно цікаві і відповідають викликам сьогодення, інформація по них часто взагалі відсутня у відкритих джерелах, а те, як вона структурована і доповнена випадками з практики викладачів - взагалі безцінно! Я щиро рекомендую Літні та Зимові школи психотерапії не лише психоаналітично орієнтованим психотерапевтам, але й колегам з інших модальностей. Адже у нас у всіх є спільна мета - високий рівень сучасної української психотерапевтичної науки і збереження і покращення психічного здоровʼя людей в таких складних життєвих реаліях.
Читати далі Сховати

Зворотній зв'язок

Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами зручним способом

    Україна
    Оберіть месенджер для зв'язку:
    Telegram
    Whatsapp
    Viber

    Поля, відмічені (*), обов'язкові для заповнення.